نتایج جستجو برای عبارت :

از رامبد جوان تا زهرا نعمتی

رامبد جوان فوت کرد
رامبد جوان فوت کرد بازیگر شایسته و مردمی ﺸﻮﺭﻣﻮﻥ ﺳﺎﻋﺘ ﺶ ﻓﻮﺕ ﺮﺩ.رامبد جوان از جمله بازیگران مستعد و توانمند سینما و تلویزیون ایران بود که با خلق آثاری به یادماندنی از خود هنر ماندگاری را برجای گذاشته است.رامبد جوان ﻪ ﺍﺯ ﻨﺪ ﻣﺎﻩ ﺶ بدلیل حجم شدید کاری و پروژه های طاقت فرسا با مشکلات عدیده ای دست به گریبان بود،ﺳﺎﻋﺘ ﺶ ﺩﺭ منزلشان کیک تولد خواهر زاده اش را فوت کرد. ذکر است خواهر زاده ی وی از این اقدام رامبد جوان دلگ
در برنامه خندوانه 11 خرداد چه گذشتبرنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان شب گذشته 11 خرداد 1397 ساعت 23 روی آنتن شبکه نسیم رفت. رامبد جوان شبی متفاوت و شلوغ را در خندوانه سپری کرد. ارژنگ امیرفضلی که چند شبی است در خندوانه حضور دارد شب گذشته نیز مهمان این برنامه بود و رامبد جوان را در اجرا همراهی میکرد. بهزاد قدیانلو و محمد معتضدی که با عنوان گروه صدا سیما در بخش خنداننده شو حضور داشتند در این برنامه از خندوانه اجرای متفاوتی را به نمایش گذاشتند.
ادامه
برخلاف وعده پخش نوروزی از سوی مدیران سیما، رامبد جوان تولید فصل تازه «خندوانه» را که پیش از این برای اسفند امسال وعده داده شده بود به آینده موکول کرد.
رامبد جوان در پست اینستاگرامی خود که دقایقی پیش منتشر کرده است ساخت «خندوانه» را به زمان دیگری موکول کرد.

وی در این پست نوشته است:

«فصل جدید خندوانه بماند برای روزهایی که بی‌دغدغه‌تر زیر یک‌سقف جمع می‌شویم.

بماند برای روزهایی که با خیال آسوده، نفس عمیق می‌کشیم.

بماند برای روزهایی که
آقای رامبد جوان در فقه می‌گویند خون نجس است
و دیگر کاری ندارند خون جوانان وطن است یا خون زالو صفتان. لابد شما هم پیش خویش
فکر کرده‌اید که در نخستین قدم، فرزند پاک و بی‌گناهتان نباید با این خاک نجس شود.
ای کاش بر سر امید فرزندتان این همه خاک نمی‌ریختید، ای کاش به او و هم‌نسلان او
این همه صریح نمی‌گفتید که هیچ امیدی به آزادی و عدالت در این سرزمین وجود ندارد. ای
کاش کاری نمی‌کردید که آن جنین گمان کند این خرابه جن دارد. ای کاش اندکی به او و
پدر و
فضای مجازی پر شده از این تیتر: فرزند رامبد جوان و نگار جواهریان به دنیا آمد
بعدشم ریز زیرش نوشت که اسمش گذاشتن نوردخت
از هر ده تا کامنتم یکی گفته چه اسم قشنگی نه تای دیگه به الفاظ مختلف گاهی محترمانه و اغلب با توهین هر چی فحش و نارواست حواله رامبد و نگار کردند
واقعا چرا انقدر بی شعوریم؟ نه واقعا چرا انقدر بی شعوریم؟
مامان بابای نگار کانادا هستند، موقعیت به دنیا آوردن بچه اش توی کشوری بهتر از ایران رو داشتند. بعدا که بچه بزرگ بشه همین( کانادا ب
شما شوخی های جنسی و از فیلم رحمان ۱۴۰۰ حذف کن و به من بگو چی ازش میمونه . نه بگو دیگه، بگو خب -_-
اگه فیلم و به سه بخش تقسیم کنیم، توی بخش اول خیلی خندیدم و دو بخش بعدی زهرمارم شد . آقا خب که چی؟ اصلا نمیدونم درباره کجای فیلم بنویسم :| 
اصن نفهمیدم چی شد :)) ولش کن
فاجعه یعنی قانون مورفی رامبد جوان
بابا چون یه قانونی هست و ازش خوشت میاد دلیل نمیشه واسش فیلم بسازی و به بدترین شکل هم از اون قانون استفاده کنی . بعد شما که اکشن ساز نیستی و میخوای نصف فیلم و
درباره فیلم:
فیلم زیر نظر به کارگردانی مجید صالحی و تهیه کنندگی محمد شایسته و رامبد جوان است که به تازگی فیلم برداری این فیلم به پایان رسیده است.
مراحل فنی فیلم زیر نظر به تازگی آغاز شده تا کمدی مجید صالحی برای اکران در نوروز ۹۸ آماده شود.
بازیگران:
رضا عطاران/ امیر جعفری/ مهران احمدی/ سروش جمشیدی/ علی استادی/ امیر نوری/ سیاوش مفیدی/ علی صالحی/ سامیه لک/ مصطفی راد/ عباس جمشیدی/ آزاده صمدی
سایر عوامل: 

نویسنده: ابوالفضل کاهانی
مدیر فیلمبر
قانون مورفی فیلمی در ژانر کمدی و اکشن به کارگردانی رامبد جوان و تهیه کنندگی محمد شایسته است که در ۱۲ دی ۱۳۹۷ به روی پرده سینماها رفت.
بنا به اتفاقاتی فرخ (امیر جدیدی) از اداره پلیس اخراج می شود و مجبور است با مشکلاتی همانند جهیزیه خواهرش و مهریه زنش دست و پنجه نرم کند. در همین کشمکش های زندگی دوستش بهمن (امیر جعفری) که قبلا همکارش بوده و فردی پول دار است دخترش ربوده می شود
اطلاعات تکمیلی و عوامل فیلم ثانون مورفی :
بازیگران فیلم قانون مورفی :
امی
دیروز یه پست از امیرمهدی ژوله خوندم که گفته بود:
«میدونید چرا رامبد جوان میره بچش رو خارج از ایران به دنیا بیاره، چون رسالت پدریش این تعریف شده که به بچش شادی و عزت نفس و مجالی برای خنده بده و نذاره اون غمگین و گرفتار و افسرده بار بیاد.
اگه از جایی که بچه مردم به دنیا میاد ناراحتیم، یقه روان‌پزشکمون رو بگیریم.»

اکثرشون همین طورین، تا یه خرده پول دستشون میاد همه چی یادشون میره.
به نظر من بیشترین تقصیر رو ما مردم داریم. خودمون بزرگ و مشهورشون م
تمامی بازیگران
امیر جدیدی، امیر جعفری، مهسا طهماسبی، دانیال غفارزاده، سروش صحت، سیروس گرجستانی، آناهیتا درگاهی، ارشا اقدسی، محمد معتضدی، بهزاد قدیانلو، حسین شاهرخ نیا و رامبد جوان با حضور هادی کاظمی
معنی قانون مورفی چیست ؟
طبق این قانون همیشه همه چیزها در بدترین و نامناسب ترین زمان به خطا می‌روند و کارها را لنگ می‌گذارند.
معمولاً هنگامی که شخصی همواره بدشانسی می‌آورد او را مشمول قانون مورفی می‌نامند.
اصلی‌ترین پیامی که این قانون بیا
در عشق سراسر غم زهرا(س)
                          این گونه رسید ماتم زهرا(س)
همواره چنین شد بدانی
                          آسایش دل عالم زهرا(س)
این حیف که در خواب سرابی
                         بی بهره ی از حاتم زهرا(س)
برخیز نگاری شده در خون
                         آورد شفا مرهم زهرا(س)
بیچاره شدم وای به حالم
                       عمری به گذر بی غم زهرا(س)
شرمنده ی عقبی نشینم
                        آنی که ندارم غم زهرا(س)
حاجت به شرح آن نیست،دردی که خود عیان استاین اشک شور گونه، شیرین ترین بیان استاز عشق یوسف مصر یک دل فقط جوان شددر خیمه ی حسینی، دلها همه جوان استبالاترین عبادت، شادی قلب زهراستشادی قلب زهرا، ذکر حسین جان استزهرا تمام ما را با اسم می شناسدنزدیک درب هیئت چشم انتظارمان استاین سرخی بدن ها، یا این به سرزدن هااز جهل سینه زن نیست، از عشق بی کران است"اینجا گناه بخشند، کوهی به کاه بخشند"وقتی که پیرمردی، با عشق روضه خوان استآهی کشید خواهر در ماتم براد
باگریه میسرایم شعری برای زهرا/ازمعرفت بگویم جانم فدای زهرا/اوبنده خدایی درآسمان ایمان/این زمزم ولایت شدآشنای زهرا/دراهل بیت احمدالگوی ناب باشد/از درگهش بخواهم هردم رضای زهرا/باشدپیام ایشان هردم علی شناسی/باگوهرولایت گیرم عطای زهرا/گنج بصیرت اوبرشیعیان رسیده/در فاطمیه باید گیرم شفای زهرا/این انقلاب ایران لطف توسل اوست/راه امام امت داردولای زهرا/بازمزم شهادت جاویدکشورماست/مانند حاج قاسم داردسرای زهرا/فرزند فاطمیه این رهبر الهی است/سید
پرشورگشته دنیابهرعزای زهرا/مزدی دراین مصیبت دارد خدای زهرا/او دختر پیمبرحامی دین وقرآن/بوی بهشت دارد هرجا ردای زهرا/ در بوستان حیدرگشته فدای مولا/خواهم زجام آقاهردم ولای زهرا/درکوثر ولایت اوقهرمان اسلام/بهر حمایت حق باشدوفای زهرا/او گلشن حسینی برمجتباست مادر/زینب دراین حوادث گشته فدای زهرا/الگوی اهل بیت وعشق امام ورهبر/دلداده شهیدان گشته صفای زهرا/امسال فاطمیه شوردگربپاشد/حاج قاسم دلاور دارد ندای زهرا/این اشک دیدگانم شدمتصل به دریا/دا
بیوگرافی کامل رامبد جوان
رامبد جوان : در این پست از ول اف قصد داریم برای شما دوستان بیوگرافی موفق ترین هنرمند ایران رو در زمینه کارگردانی و بازیگری و مجری گری برای شما دوستان بگوییم با ما همراه باشید
رامبد متولد چه سال و چه ماهی هست
او متولد دی ماه سال 1350 در محله شهرآرای می باشد، او بازیگر تئاترو سینما و تلویزیون و کارگردان و مجری تلویزیون میباشد
توضیحاتی درباره خوانده و بهترین دوست رامبد
او در یک خانواده ای سنتی در تهران با اصالت آذری بدنی
بیوگرافی کامل رامبد جوان
رامبد جوان : در این پست از ول اف قصد داریم برای شما دوستان بیوگرافی موفق ترین هنرمند ایران رو در زمینه کارگردانی و بازیگری و مجری گری برای شما دوستان بگوییم با ما همراه باشید
او متولد دی ماه سال 1350 در محله شهرآرای می باشد، او بازیگر تئاترو سینما و تلویزیون و کارگردان و مجری تلویزیون میباشد
بیوگرافی کامل رامبد جوان
دانلود فیلم قانون مورفی ۱۰۸۰p
دانلود فیلم قانون مورفی
دانلود قانونی کامل فیلم ایرانی قانون مورفی با لینک مستقیم کیفیت بالا عالی HD 720p
دانلود فیلم سینمای یجدید «قانون مورفی» ساخته رامبد جوان بدون نیاز به خرید اشتراک ویژه Vip
Legal, full & direct download Morphi’s Law new iranian movie by Rambod Javan
فیلم قانون مورفی – Ghanun Morfi Film
سال ساخت: ۱۳۹۶ |پخش: ۹۷ | پخش کننده: TEH98
نویسنده و کارگردان:رامبد جوان | تهیه کننده:محمد شایسته
اسامی بازیگران قانون مورفی
امیر جدیدی, امیر جعفری,
⚠️‏جوان بودمومن بودانقلابی بودنماینده مجلس بودبه جرمِ افشای ذاتِ زهرا رهنورد و ‎#میرحسین_موسوی (۲۸ سال زود تر از سال ۸۸) توسط منافقین به شهادت رسید.
۶۶ روز مانده تا انتخابات مجلس..کاندیداهای جوان و شجاع و متخصص و جهادی و انقلابی  شهرتان را شناسایی کنید و از آن ها برای رفتن به مجلس حمایت کنید..
#شهید_دیالمه#مجلس_انقلابی #مجلس_جوان_حزب_اللهی #اولویت_انتخاب_جوانان_انقلابی#گام_دوم_انقلاب #مدیریت_جهادی #جوانگرایی ✊ کمپین حمایت از تحقق مجلس و
برنامه ای امروز از شبکه مستند پخش شد که داغ دلمو تازه کرد. یه برنامه بود به اسم «این کوچه بن بست نیست». نشون میداد طرف برای پر کردن چند دقیقه برنامه که ما فکر میکردیم ماست مال بوده و از دوستانش برای پر کردن برنامه استفاده کرده، بیش از یک سال و حدود بیست ماه، درگیر ضبط برنامه بوده. وقتی هم، اسم یکی از شخصیت ها رو آورد که عوامل تولید شبکه ها در اختیارش بگذارند، پیداش نمیکنند و گیرش نمیاورند، تا اینکه اتفاقی در برنامه پر مخاطب خندوانه، آن شخصیت پ
دانلود فصل ششم برنامه خندوانه با کیفیت عالی
دانلود برنامه خندوانه فصل ششم نوروز 98
دانلود برنامه خندوانه سری جدید فصل ششم با لینک مستقیم 
دانلود رایگان خندوانه بهار 98 با کیفیت عالی 

دانلود برنامه خندوانه فصل ششم نوروز 98
نام برنامه : خندوانه
پخش : چهارشنبه ، پنجشنبه ، و جمعه ساعت 23 شبکه نسیم
کارگردان : رامبد جوان
خلاصه داستان : فصل ششم برنامه خندوانه با حضور جناب خان از پاییز 97 شروع به پخش خواهد کرد…..
درباره برنامه:
خندوانه نام برنامه‌ای

تیپ خاص نوید محمدزاده در مراسم اختتامیه جشنواره آموزشگاه ۸ میلیمتری.نوید محمدزاده در مراسم اختتامیه اولین جشنواره آموزشگاه ۸ میلیمتری ( یادبود عباس کیارستمی ).«آستیگمات» به شبکه نمایش خانگی می آید.پروانه نمایش خانگی فیلم سینمایی «آستیگمات» به کارگردانی مجیدرضا مصطفوی صادر شد.مهتاب نصیرپور، محسن کیایی، باران کوثری، حسین پاکدل، هادی حجازی ‌فر، بهنوش بختیاری، حسام محمودی، محمد شاکری و نیکی کریمی بازیگران این فیلم هستند.
چرخش ناگهانی ن
شاید موقت !
ماجرا رامبد جوان رو شنیدین ؟! نظرتون چیه ؟!
من اولش خیلی خیلی گارد گرفتم. راستش چند روزی بود اصلا به اینستا سر نزده بودم اما تا باز کردم دیدم مثه اینکه ترند شده! و خداییش خیلی عصبانی شدم ! خیلی! همون طور که بالغ بر 90 درصد مردم اونجور که معلومه چنین احساسی داشتن!
که آقای جوان! شما که هر شب آواز وطن پرستی تون به آسمون هفتم می رسید و امون ما رو با ایران ایرانتون بریده بودین حالا چی شده خودتون زدین زیر حرف خودتون؟! یادتون رفته چطور واسه مرد
امیر هاشمی مقدم، پژوهشگر فرهنگی، در یادداشتی به بهانه‌ی سفر رامبد جوان و همسرش نگار جواهریان به کانادا در انصاف‌نیوز چنین نوشته است:

پرده نخست: رامبد جوان مجری برنامه‌ای است به نام خندوانه که مدام در آن از خوبی‌های ایران و مردمانش می‌گوید و البته حرف و حدیث‌های زیادی هم درباره هزینه‌های ساخت این برنامه و درآمد دست‌اندرکاران آن (از جمله مجری‌اش) در جریان است. او به تازگی به همراه همسر باردارش، نگار جواهریان به بهانه نمایش فیلم «قانون
دانلود فیلم قانون مورفی Murphy’s Law با کیفیت عالی 1080p Full HD
فیلم سینمایی قانون مورفی ۱۳۹۷ به کارگردانی رامبد جوان

کارگردان: رامبد جوان | ژانر: کمدی، خانوادگی | سال تولید: 1397 | تاریخ انتشار: تابستان 1398
مدت زمان: 90 دقیقه | نوع: سینمایی | مخاطب: خانواده | کیفیت ویدئو: WEB-DL
فرمت: MP4 | حجم: متفاوت با هر کیفیت | تهیه کننده: محمد شایسته
خلاصه داستان:پس از وقوع اتفاقاتی، فرخ (امیر جدیدی) از اداره پلیس اخراج می‌شود و مجبور است با مشکلاتی همانند جهیزیه خواهرش و مهر
دانلود فیلم قانون مورفی با لینک مستقیم
دانلود فیلم ایرانی قانون مورفی با کیفیت عالی
پخش چهارشنبه از یوز دی ال…
دانلود فیلم قانون مورفی
مشخصات فیلم
منتشر کننده :  یوز دی ال
نام فیلم : قانون مورفی
 گروه فیلم: کمدی , اکشن
محصول سال : 1396
محصول کشور : ایران
تهیه کننده : محمد شایسته
کارگردان : رامبد جوان
بازیگران : امیر جدیدی، امیر جعفری، مهسا طهماسبی، دانیال غفارزاده، سروش صحت، سیروس گرجستانی، آناهیتا درگاهی، ارشا اقدسی، محمد معتضدی، بهزاد
دانلود فیلم قانون مورفی با لینک مستقیم
دانلود فیلم ایرانی قانون مورفی با کیفیت عالی
پخش چهارشنبه از یوز دی ال…
دانلود فیلم قانون مورفی
مشخصات فیلم
منتشر کننده :  یوز دی ال
نام فیلم : قانون مورفی
 گروه فیلم: کمدی , اکشن
محصول سال : 1396
محصول کشور : ایران
تهیه کننده : محمد شایسته
کارگردان : رامبد جوان
بازیگران : امیر جدیدی، امیر جعفری، مهسا طهماسبی، دانیال غفارزاده، سروش صحت، سیروس گرجستانی، آناهیتا درگاهی، ارشا اقدسی، محمد معتضدی، بهزاد
- تلویزیون دوباره (چندباره؟) داره "فرار از زندان" رو میده. داشتم به سارا تانکردی فکر میکردم. چه بهای سنگینی هم برای عشقش پرداخت کرد و آخرش هم بهش نرسید!... دلم سوخت... از یه همچین حسرتهای توأم با افسوس و اندوه خیلی میترسم...
- خندوانه های قبلی رو هم دارن میدن. بازم چند تا چیز تو چشمم میاد...
/ چقد رامبد جوان لاغرتر بود! :)
ادامه مطلب
یادمان باشد اگر روزی حرفی زدیم که به آن معتقد نبودیم، بالاخره روزی خواهد رسید که دست تقدیر این دوگانگی و تزویر را افشا خواهد کرد.
پس چه بهتر که حرف هایمان موازی با اعتقادمان باشد.
آقای جوان... 
دم از حب وطن زدن و شعار های ناسیونالیستی سردادن با تغییر ملیت "تنها دردانه ی بابا" جور در نمی آید.
نوستالژی: تزویر سکه ای دو روست...
+علیرضا زارع
دوستای واقعی من فقط همونان که باهاشون عکس یادگاری دارم، از نظرتون شاید مسخره باشه این استدلال. حتی حس میکنم آدما از وقتی با هم عکس ندارن دارن دور میشن از هم :)
همین سه تا:
محبوبه  بیشترین تعداد عکس! 
زهرا ش، زهرا ژ (دومین رده)
زهرا ن، الهام در رده سوم
:)

همون طور که گفتم زندگیم داره بر میگرده به گذشته...  این روزا مثه قدیم زیاد رادیو گوش میدم . ..شایدم دلیلش همین گوشی دکمه ای باشه ... اما بریم سر اصل مطلب امروز سیاوش خان در برنامه عصر منش سوال پرسید که رامبد جوان کار درستی کرده که پولی که از طریق صدا سیما در اورده و صدا و سیما این رو فیس و چهره و سلبریتی تبدیل کرده رفته خارج برای بچه اش تابعیت دوم بگیر؟ و آیا کلا با تابعیت دوم موافقید ؟
و سوالی که همون موقع تو ذهن من نقش بست این بود که طرح همچین سوال
شابد دوست: زهرا ی قسمتی از کتاب شازده کوچولو هست که میگه : بدتر از اونی که بیای و کسی متوجه نشه ، اینه که بری و کسی متوجه نشه! ... البته ما متوجه شدیم که تو رفتی...
زهرا: ......
شاید دوست: خب زهرا من ی رب دیگه جمع میکنم میرم.
زهرا: باشه.
شاید دوست: دست بده!
شاید دوست: بوسم کن!
زهرا: بوسم نمیاد!:-\ 
شاید دوست: دیگه باهات حرف نمیزنم!
زهرا :خب نزن! 
شاید دوست: زهرا؟!o__0
زهرا: فک‌‌کردی برام مهمه؟!
......
خدایا! فکر‌میکنن اینکه با من حرف بزنن یا نزنن برای من مهم ه!:-\ 
...
در عشق سراسر غم زهرا(س)
همواره چنین شد بدانی
                                                       آسایش دل عالم زهرا(س)
این حیف که در خواب سرابی
برخیز نگاری شده در خون
                                                       آورد شفا مرهم زهرا(س)
بیچاره شدم وای به حالم

درود بیکران خداوند بر فاطمه (س) که بهجت قلب و نور چشم رسول (ص) و عزیزترین انسان ها در پیشگاه او بود؛ وجودی که نور پیامبر(ص) سراسر او را احاطه نموده بود و از جهت شبیه ترین مردم در رفتار و کردار به رسول خدا بود. فرا رسیدن سالروز شهادت حضرت زهرا (س) تسلیت باد.

دانلود فیلم شعر با نوای حاج آقا منصور ارضی
در بیت مکرم سردار شهید حاج قاسم سلیمانی_ ۹۸/۱۰/۱۴
قسم به جلوه ی ایمان و عصمت زهرا
بیا که شاد شود قلب حضرت زهرا

گناهکاری ما را ببخش آقا جان
به حرمت نظر لطف و رحمت زهرا

دعا برای محبین خود به لب داری
میان نافله ات، طبق عادت زهرا

شعاع نور بصیرت به ما عنایت کن
از آفتاب رفیع بصیرت زهرا

رسیده ایم که ما را علی شناس کنی
به پای مکتب درس ولایت زهرا

کمی به ما بچشان مزه ی عبادت را
قسم به گریه ی وقت عبادت زهرا

از آفتاب رفیع بصیرت زهرا

از آفتاب رفیع بصیرت زهرا

در پنج‌شنبه آخر سال به بهشت زهرا (س) نرویدرئیس کمیته سلامت شورای شهر تهران از مردم خواست که در پنج‌شنبه آخر سال برای زیارت اهل قبور به بهشت زهرا (س) مراجعه نکنند.

خداکرمی در پایان اظهارکرد: سازمان بهشت زهرا (س) در این چند روز مدام از مردم درخواست کرده است که به زیارت اهل قبور نیایند اما از آنجایی که زیارت رفتگان یکی از آیین‌های مرسوم ایرانیان است، نگران هستیم که مبادا تعداد افراد مراجعه‌کننده در روزهای پایانی سال به‌ویژه پنج‌شنبه و جمع
﷽عروج با حضرت زهرا علیهاسلام

در نوافل شب به مقام شامخ حضرت زهرا سلام الله علیها توجه کنید و بدانید که استمداد گرفتن از آن حضرت موجب ترقی و قرب معنویی می شود و خدا شناسی انسان را زیاد می کند همچنین قبل از اذان صبح صلوات حضرت زهرا را بفرستید

فکر میکنم آیا تلویزیون در راستای تولید این چرت و پرت‌ها تلاشی میکند ؟؟ آیا واقعا پول مملکت صرف تولید شوتبال و برنده باش و عصر جدید میشود؟؟ صدای رامبد جوان و امیرحسین رستمی و رضا گلزار مستقیما میرود روی سلول‌های عصبی‌ام و حس میکنم دچار حمله‌ی عصبی می‌شوم، دوست دارم سرم را بکوبم به میز تلویزیون . خانه‌ی ما آنقدری بزرگ نیست که از صدای تلویزیون در امان باشی. هر وری که بروی صدای خنده‌های حال بهم زن و مهوع و فیک مجری‌ها را میشنوی و فکر میکنی ب
زهرا گفته اسمش رو بیاری تو دهنت فلفل می ریزم...خنده م گرفت.
گفتم بدون فلفل هم دیگه اسمش رو ازم نمیشنوی؛ خودمم دیگه از خودم نمیشنوم مطمئن باش. انقدر بامزه و خنده دار تلخی ها رو تحلیل میکنه که فکر میکنم ده سال پیش که زهرا در زندگیم نبود با چه فیلتری تلخی ها رو میشکافتم.زهرا یه حالِ شیرین و با دوام هست برای من...
شبیه تشنگانیم و به دنبال نم دریاهمه دنبال این دنیا و ما هم در پی زهراغم زهرا ولی بود و علی همدرد زهرایشچرا مهدی نمی آیی؟ چرا ای یوسف زیباشبیه قرص ماهی و شبیه حضرت سقاشنیدم که تو می آیی شب عباس و تاسوعادو دستم از ادب بر سرکه می آیی در این هیئتتو می آیی و می سوزی و می خوانی برای ماخدا رحمت کند آن کس که گریان عمویم شدشنیدم که تو می گفتی عمویت عصر عاشوراسر و دست و تن و چشمش به شکل خارپشتی شدرسیده از مدینه تا کنار علقمه زهرا ...
نحوه صدا کردن امیر المومنین علی علیه السلام و جواب دادن حضرت زهرا سلام الله علیها :
حضرت امیر وقتی می خواستند حضرت زهرا را صدا کنند می فرمودند :
نفسی لک الفداء ( جان علی به فدایت )
حبیبتی زهرا
بنت رسول الله
و زهرا جان
و جوابی که از حضرت زهرا می شنیدند :
روحی لک الفداء ( روحم به فدایت علی )
ابوتراب
ابالحسن
و علی جان
" سالروز ازدواج حضرت علی و حضرت زهرا مبارک باد "
زهرا جان سلام
پنج شنبه صبح 20 اردیبهشت 97 فردای خاکسپاریت بود که پسر خاله مجبور بود برای امتحانش به تهران برگردد. برای همین سحر حرکت کردند.
عرفان می گفت:
"تا صبح 3 بار خواب زهرا را دیدم. هر بار خانه شوهر خاله مامان بودیم. جمعیت زیادی دور تا دور خانه بودند و زهرا را تشویق می کردند. پیرمردی جدی دست زهرا را گرفته بود و زهرا هم با حالتی از غرور سرش را برای جمعیت تکان می داد. زهرا طوری می خندید که دندانهایش دیده می شد. هر بار که خوابیدم و بیدار شدم این خوا
کتاب《مظلومیت حضرت زهرا سلام الله علیها》اثر «حسین قربانی دامنابی» در 182 صفحه از چاپ خارج شد.
این کتاب در 6 بخش، مظلومیت حضرت زهرا (س) را از منابع معتبر اهل سنت اثبات می نماید.✅ بخش اول: جایگاه و منزلت حضرت زهرا (س)✅ بخش دوم: تحریف و سانسور حقایق✅ بخش سوم: غصب فدک و پیامدهای آن✅ بخش چهارم: سیره ی تند عمر بن خطاب در برخورد با زنان✅ بخش پنجم: هجوم به خانه حضرت زهرا (س)✅ بخش ششم: پاسخ به چند شبهه متداول
مهم ترین ویژگی های کتاب:
1⃣ جمع آوری نظر همه ی ع
جوان هر هفته خودش را به شمال شرقی تهران می رساند تا پای صحبتهای پیرمرد فاضل بنشیند. پیرمرد فاضل قبل از شروع به صحبت توی چشم تک تک مخاطبان نگاه می کرد و زیر لب اذکاری را زمزمه می کرد. اون روز هم مثل همیشه توی چشمهای همه نگاه کرد جوان روبروش نشسته بود. بعد صحبتهاش رو شروع کرد. بعد از نیم ساعت یک دفعه زل زد توی چشمهای جوان و گفت : "جوان اگه تمام وقتت را توی هیئتهای امام حسین ع پای روضه بگذرونی ولی نماز صبحت قضا شده باشه باختی" جوان مو بر تنش سیخ شد و
نام فرزندان هنرمندان و بازیکنان ورزشی ایران
اسم بچه سلبریتی ها
نوردخت : اسم دختر رامبد جوان و نگار جواهریان
نیما ، احسان و نَعیما : فرزندان شهریار کرمی
بامداد و پورشاد : فرزندان رشید کاکاوند
آرشام (اسم ایرانی): فرزند شهربانو منصوریان
مژگان : فرزند زنده یاد حسین شَهاب
کاوه : فرزند مهران نائل
ایلین و شایلین : فرزندان باربد بابایی
آویشه و فرید : فرزندان زنده یاد الهه
بهرنگ :فرزند بهروز بقایی یونا : فرزند بهرنگ بقایی

دانلود پاورپوینت هم خوانی" مادرم زهرا"

دانلود پی دی اف هم خوانی " مادرم زهرا"

مادرم زهرا مادرم زهرا (2)
مادرم زهرا مادرم
دخترت هستم و مهربان مادری
دست من، دست تو، تو بهشت منی،جانم
مادرم زهرا مادرم
هستی­ام حسینو دل دهم دست تو
تا ظهور مهدی، مأنم هستی تو، جانم
مادرم زهرا مادرم
منصوره، معصومه، زکیه، حکیمه
دخترت هستم و مادری فاطمه، جانم
مادرم زهرا مادرم
ــــــــــــ
شماره‌ی دوم فصلنامه‌ی فوق‌العاده‌ی سان رو مدت‌ها پیش خوندم ولی فراموش کرده بودم واسش ریویو بنویسم. شماره‌ی دوم این فصلنامه به موضوع «تغییر» پرداخته و پر از داستان‌های ایرانی و غیرایرانی بسیار جذاب با محوریت این موضوعه. جذاب‌ترین متن‌های این شماره برای من:
«بسکتبالیست» از سروش صحت: روایت سروش صحت از تلاشش برای بسکتبالیست شدن و اینکه بهش گفته میشده روزی بهترین بسکتبالیست ایران میشه ولی فاصله‌های بسیاره بین آن‌چه که تصور می‌کنیم و
باسمه تعالی
زنان بهشتی
القاب حضرت زهرا
غزل ۹
داد احمد صد لقب بر فاطمه خیر النسا
می شود موجب جهان را، فاطمه رکن الهدی
می شود زهرای اطهر ،عامل نور جهان
او بود نور دو عالم ،در زمین و در سما
فاطمه هم کفو حیدر ، دختر ختم رسل
می کند مولا حمایت، فاطمه زوج الاوصا
در دریای علوم است و معارف فاطمه
می درخشد عالمی ، چون فاطمه دره البضا
هست احمد وام دار آمنه در زندگی
گفت پیغمبر به زهرا ، فاطمه ام الابا
هست کوثر، نام زهرا صاحب خیر فزون
می کند عالم درخشان ، دخت
بسم الله الرحمن الرحیم

فیوضات فاطمه ی زهرا علیها السلام، به مجموعه ی کوچکی که در مقابل مجموعه ی انسانیت، جمع محدودی به حساب می آید، منحصر نمی شود. اگر با یک دید واقع بین و منطقی نگاه کنیم، بشریت یکجا مرهون فاطمه زهرا صلی الله علیه و آله و سلم است- و این گزاف نیست؛حقیقتی است - همچنان که بشریت مرهون اسلام، مرهون قرآن، مرهون تعلیمات انبیا و پیامبر خاتم صلی الله علیه و آله و سلم است . در همیشه ی تاریخ این طور بوده، امروز هم همین طور است و روز به
بسم الله الرحمن الرحیم

فیوضات فاطمه ی زهرا علیها السلام، به مجموعه ی کوچکی که در مقابل مجموعه ی انسانیت، جمع محدودی به حساب می آید، منحصر نمی شود. اگر با یک دید واقع بین و منطقی نگاه کنیم، بشریت یکجا مرهون فاطمه زهرا صلی الله علیه و آله و سلم است- و این گزاف نیست؛حقیقتی است - همچنان که بشریت مرهون اسلام، مرهون قرآن، مرهون تعلیمات انبیا و پیامبر خاتم صلی الله علیه و آله و سلم است . در همیشه ی تاریخ این طور بوده، امروز هم همین طور است و روز به
بسم الله

فیوضات فاطمه ی زهرا علیها السلام، به مجموعه ی کوچکی که
در مقابل مجموعه ی انسانیت، جمع محدودی به حساب می آید، منحصر نمی شود. اگر
با یک دید واقع بین و منطقی نگاه کنیم، بشریت یکجا مرهون فاطمه زهرا صلی
الله علیه و آله و سلم است- و این گزاف نیست؛حقیقتی است - همچنان که بشریت
مرهون اسلام، مرهون قرآن، مرهون تعلیمات انبیا و پیامبر خاتم صلی الله علیه
و آله و سلم است . در همیشه ی تاریخ این طور بوده، امروز هم همین طور است و
روز به روز نور
◾️تو را جان زینب تو را جان من / اگر میشود حرف رفتن نزن
◾️بمان خانه‌ام را خرابش نکن / نرو از کنار حسین و حسن
◾️بمان روشنای دوچشم ترم / نرو سایه‌ات را نگیر از سرم

*شهادت مظلومانه حضرت فاطمه زهرا (س)  تسلیت باد.*
و هم چنین درگذشت  جمعی هم وطن های گرامی به  خانواده هاش تسلیت میگویم و از خداوند برایشان طلب صبر داریم...
بسم الله الرحمن الرحیم

فیوضات فاطمه ی زهرا علیها السلام، به مجموعه ی کوچکی که
در مقابل مجموعه ی انسانیت، جمع محدودی به حساب می آید، منحصر نمی شود. اگر
با یک دید واقع بین و منطقی نگاه کنیم، بشریت یکجا مرهون فاطمه زهرا صلی
الله علیه و آله و سلم است- و این گزاف نیست؛حقیقتی است - همچنان که بشریت
مرهون اسلام، مرهون قرآن، مرهون تعلیمات انبیا و پیامبر خاتم صلی الله علیه
و آله و سلم است . در همیشه ی تاریخ این طور بوده، امروز هم همین طور است و

بیوگرافی و زندگینامه زهرا خاتمی راد
زهرا خاتمی راد متولد ۲۶ آذر سال ۱۳۶۰ در شهر آخن آلمانمی باشد و هم اکنون 38 سال سن دارد . وی از سال ۱۳۸۴ به صورت جدی و مداوم وارد حرفه اجرا شد و کار خود را از شبکه یک سیما با برنامه «دخترانه» آغاز کرد. پس از آن در شبکه دو برنامه (تصویر زندگی) و در شبکه‌های جام جم، قرآن، و… فعالیت خود را ادامه داد.
ادامه مطلب
بسمه تعالی
چارت شورای دانش آموزی
سال تحصلی99-98
انجمن فرهنگی هنری
1-فائزه کشاورز (رئیس انجمن)
2-زهرا برزکار
3-زینب صفری
4-سمانه جمالی
5-زهرا اسدی3
انجمن انتظار ومهدویت
1-زهرا احمدیان(رئیس انجمن)
2-زهرا زمانی
3-نرگس عظیمی
4-نرگس سلیمانی
5-غلامی
6-اسما اکبری
انجمن بهداشت
1-نیلوفر زمانی(رئیس انجمن)
2-مهشید جمالی
3-فاطمه باقری
4-فاطمه جمالی
5-فائزه پاخیره
6-زهرا زمانی
انجمن علمی آموزشی
1-مهدیه ابراهیمی(رئیس انجمن)
2-فرنوش ایمانی
3-زهرا صالحی
4-فاطمه ابراهیمی
5-
جوانی با چاقو وارد مسجد شد و گفت: بین شما کسی هست که مسلمان باشد ؟
همه با ترس و تعجب به هم نگاه کردند و سکوت در مسجد حکم فرما شد ،
 بالاخره پیرمردی با ریش سفید از جا برخواست و گفت : 
آری من مسلمانم.
جوان به پیرمرد نگاهی کرد و گفت با من بیا،
پیرمرد بدنبال جوان براه افتاد و با هم چند قدمی از مسجد دور شدند ،
جوان با اشاره... 
به گله گوسفندان به پیرمرد گفت : 
که میخواهد تمام آنها را قربانی کند و بین فقرا پخش کند و به کمک احتیاج دارد،
پیرمرد و جوان مشغول ق
عکس های دیدنی و جالب

پوسترهای شهادت جضرت زهرا (س)

کارت پستال شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)

تصاویر شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)

جدیدترین پوسترهای شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
پوسترهای شهادت حضرت زهرا (س)
پوسترهای شهادت حضرت زهرا پوسترهای شهادت حضرت فاطمه تصاویر شهادت حضرت زهرا تصویرهای شهادت حضرت زهرا جدیدترین تصاویر شهادت حضرت فاطمه زهرا شهادت حضرت زهرا شهادت حضرت فاطمه زهرا عکس های شهادت حضرت زهرا کارت پستال شهادت حضرت ز
عکس های دیدنی و جالب

پوسترهای شهادت حضرت زهرا پوسترهای شهادت حضرت فاطمه تصاویر شهادت حضرت زهرا تصویرهای شهادت حضرت زهرا جدیدترین تصاویر شهادت حضرت فاطمه زهرا شهادت حضرت زهرا شهادت حضرت فاطمه زهرا عکس های شهادت حضرت زهرا کارت پستال شهادت حضرت ز
عکس های دیدنی و جالب

عکس های دیدنی و جالب

عکس های دیدنی و جالب

عکس های دیدنی و جالب

عَن الإمَام البَاقِر: «وَ التِّینِ الْحَسَن‏ وَ وَ الزَّیْتُونِ الْحُسَیْن وَ طُورِ سِینِینَ أمیرالمؤمنین وَ هذَا الْبَلَدِ الْأَمینِ فَاطِمَة صَلَوَاتُ‏ اللَّهِ‏ عَلَیْهِمْ‏ أَجْمَعِین».
ترجمه:
مراد به «تین»‌ امام‌ حسن(علیه السلام) ‌است‌ و ‌از‌ «زیتون»‌ امام‌ حسین(علیه السلام) ‌که‌ دو میوۀ دل‌ مصطفی‌ و مرتضی‌ و فاطمۀ زهرا(علیه السلام) ‌بودند و ‌از‌ «طور سینین»‌ امیر المؤمنین‌ صلوات‌ اللّه‌ و سلامه‌ ‌علیه‌ و ‌از‌ «بلد
جوانی با چاقو وارد مسجد شد و گفت: بین شما کسی هست که مسلمان باشد ؟
همه با ترس و تعجب به هم نگاه کردند و سکوت در مسجد حکم فرما شد ،
 بالاخره پیرمردی با ریش سفید از جا برخواست و گفت : 
آری من مسلمانم.
جوان به پیرمرد نگاهی کرد و گفت با من بیا،
پیرمرد بدنبال جوان براه افتاد و با هم چند قدمی از مسجد دور شدند ،
جوان با اشاره... 
به گله گوسفندان به پیرمرد گفت : 
که میخواهد تمام آنها را قربانی کند و بین فقرا پخش کند و به کمک احتیاج دارد،
پیرمرد و جوان مشغول ق
‍ ‍ دانلود کتاب مظلومیت حضرت زهرا (س):
http://s6.picofile.com/file/8384049684/Mazloomiyat.pdf.html‍ ‍ این کتاب در 6 بخش و با 182 صفحه، مظلومیت حضرت زهرا (س) را از منابع معتبر اهل سنت اثبات می نماید.✅ بخش اول: جایگاه و منزلت حضرت زهرا (س)✅ بخش دوم: تحریف و سانسور حقایق✅ بخش سوم: غصب فدک و پیامدهای آن✅ بخش چهارم: سیره ی تند عمر بن خطاب در برخورد با زنان✅ بخش پنجم: هجوم به خانه حضرت زهرا (س)✅ بخش ششم: پاسخ به چند شبهه متداول
مهم ترین ویژگی های کتاب:
1⃣ جمع آوری نظر همه ی عالمان
به مدد حضرت زهرا سلام الله علیها هیچ مشکلی در صفرا، کلیه ها و طحال وجود نداشت سه دکتر رفتم که هیچ کدام نگفتند چه کار کن تا دردت خوب شود! از آخر طب اسلامی به دادم رسید و با یک روش ساده الان هیچ دردی ندارم .
اگر درد داشتید حوله داغ کنید و روی درد بگذارید و با روغنهای طبع گرم مثل زیتون، کنجد ماساژ دهید.
طب مدرن چیزی جز دردسر ندارد.

فاطمه، سر منشأ اذکارِ اهل بیتی استروضه هایش رحمت سرشارِ اهل بیتی استآن قدر نامش بها دارد میان شاعراننام زهرا، زینتِ اشعار اهل بیتی استهر که می خواهد چنان "سلمان" شود، "مِنّا" شودحب زهرا، برترین کردار اهل بیتی استمهر زهرا را علی در سینه ی ما ریختهدل نگو این سینه ها، بازار اهل بیتی استاین که بر همسایه می بخشید نان خانه راگوشه ای از رحمتِ رفتار اهل بیتی استحاج قاسم را که دیدی سوخت پای رهبرشفاطمه، الگوی این سردارِ اهل بیتی استگریه بر زهرای مرضی
فاطمه، سر منشأ اذکارِ اهل بیتی استروضه هایش رحمت سرشارِ اهل بیتی استآن قدر نامش بها دارد میان شاعراننام زهرا، زینتِ اشعار اهل بیتی استهر که می خواهد چنان "سلمان" شود، "مِنّا" شودحب زهرا، برترین کردار اهل بیتی استمهر زهرا را علی در سینه ی ما ریختهدل نگو این سینه ها، بازار اهل بیتی استاین که بر همسایه می بخشید نان خانه راگوشه ای از رحمتِ رفتار اهل بیتی استحاج قاسم را که دیدی سوخت پای رهبرشفاطمه، الگوی این سردارِ اهل بیتی استگریه بر زهرای مرضی
تسبیحات حضرت زهرا(س) ذکری، شامل ۳۴ بار الله اکبر، ۳۳ بار الحمدلله و ۳۳ بار سبحان الله.بنابر روایات، این ذکر را پیامبر(ص) به حضرت زهرا(س) آموخت. در منابع حدیثی، روایات فراوانی درباره اهمیت تسبیحات حضرت زهرا(س) پس از نمازهای واجب روزانه آمده است.بر اساس روایتی که از زبان امیرالمومنین در منابع شیعی ثبت شده است، این ذکر را پیامبر به حضرت زهرا(س) آموزش داد. طبق این روایت، حضرت زهرا که از زیادی کارهای روزانه به سختی افتاده بود، قصد داشت از پدرش خادمی
زنید از شعف جام صهبا به همرسیدند زهرا و مولا به همبشارت ز مرجان و لؤلؤ دهیدرسیدند آری دو دریا به همبه توصیف آن واژه حیران شودبریزد حروف الفبا به همعلی گشت زهرا و زهرا علیدوتا آینه رو به مهتاب ِ همربودند از هم دل و دیده راو دادند عمری تماشا به همعجب باغبانی‌ست امشب رسولکه پیوند زد تاک و طوبی به همچه تلفیق بکری‌ست! در نزد آنبریزد خطوط چلیپا به همازل تا ابد مات این لحظه شدو لبخند زد کل دنیا به همملک بهر یک لحظه دیدارشانبدوزد زمین و زمان را به هم
جوانی وارد سوپر مارکت شد ومشغول خرید بود که متوجه کسی شد که سایه به سایه تعقیبش میکنه رو برگرداند زن مسنی را دید که زل زده وی را نگاه می کرد جوان پرسید: مادر چیزی شده که مرا اینطور دنبال میکنی خانم با اشک گفت: تو شبیه پسر مرحومم هستی وقتی مرا مادر صدا زدی خاطرات پسرم را تجدید کردی جوان گفت: خانم این روزگاراست و سنت حیات، یکی میره یکی میاد شما هم خودتو ناراحت نکن.
 زنه در حال رفتن بود که از جوان درخواست کرد دوباره وی را مادر صدا کند. جوان صدا زد ما
1-کمیته علمی:
سرگروه : هانیه پور کاوه 
اعضای گروه :

معصومه بیات - نرگس نظری - زهرا غلامی - بهاره کیانی - فاطمه عالی پور- زینب خدابخشی - معصومه احمدی - نسیم درخشان 
2-کمیته قرآن و معارف 
سرگروه : زهرا امینی 
اعضای گروه :
فاطمه علوی - خاطره بهالوء- فاطمه عیدی عبداللهی - غزل قاسمی - فاطمه طیبی - ساغر توکلی - فاطمه عبداللهی - زهرا سادات حسینی 
3-کمیته ایثار و شهادت : 
 سرگروه : نادیا درخشان 
اعضای گروه : 
فاطمه غریبی - فرشته پیش آهنگ - زهرا بهاءلو - فاطمه سلیم
دم گودال چشممان افتاد
تکه سنگی به سر اصابت کرد
دست من را رها بکن عمه
به عمویم کسی جسارت کرد
قلب عمه پر از تلاطم شد
تیر دشمن دوباره آماده ست
دست من را رها بکن عمه
نذر کردم برای او یک دست
من به یاد مدینه افتادم
پدرم بود و مادرم زهرا
دست مردی چنان به زهرا خورد
پدرم مردو زنده شد آن جا
عمه من فکر رفتنم هستم
از عمو یک بغل طلب دام
دست من را رها بکن عمه
یا عمو یا عمو به لب دارم
دست من را بگیر ای آقا
سر و دستم فدای حنجر تو
دشمنانت چقدر بی رحمند
تکند بعد من به
سر کلاس ۱۲ تجربی بودم و مشغول درس دادن که معاون وارد کلاس شد و از من اجازه خواست چند دقیقه زمان کلاس را به او اختصاص دهم تا با دیدن ناخن بچه ها نمره ی انضباط بچه ها را بدهد! دانش آموزان غافلگیر شدند و هیچ راه فراری نداشتند. برخی علاوه بر ناخن بلند داشتن، لاک جیغ هم زده بودند‌.
معاون ردیف کنار دیوار را چک کرد. در این بین زهرا از دانش آموزان خوب کلاس برای اینکه معاون گیر به ناخنهای بلندش ندهد با ایما و اشاره از من اجازه خواست تا از کلاس خارج شود. ص
یا علی رفتم بقیع اما چه سودهر چه گشتم فاطمه آنجا نبودیا علی قبر پرستویت کجاستآن گل صدبرگ خوشبویت کجاستهر چه باشد من نمک پرورده ام دل به عشق فاطمه خوش کرده ام
 #السلام_علیک_یافاطمه‌الزهرا
▪️عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن شهادت دخت نبی اکرم (ص) حضرت زهرا(س)، مادرسادات و ایام فاطمیه▪️
شب یلدا امسال بود.
اون شبا بچه ها استوری اینا می کردن میدونی از شب یلدا تا شب شهادت حضرت زهرا میشه 40 روز؟!
بیاین چله ترک گناه اینا بذاریم.
حیف که استفاده نکردم.
همش همینه.
همش جا می مونم.
اما ...
حداقل خانوم جان یه نظر عنایتی به این حقیر ، به این جوون نوکر پسرتون بندازین.
بخدا دوس دارم بشم اونی که شما دوس دارین.
بشم اونی که عاقبت بخیر میشه.
بشم اونی که جونش رو فداتون میکنه.
خدا کنه این 20 روز، تا روز شهادت حضرت زهرا (به روایت 95 روز) بتونم رو اعمالم مراق
#حدیث_مهدوی 
حضرت فاطمه زهرا(س)
قال أبی لجابر بن عبد الله الأنصاری إن لی إلیک حاجة فمتى یخف علیک أن أخلو بک فأسألک عنها فقال له جابر أی الأوقات أحببته فخلا به فی بعض الأیام فقال له یا جابر أخبرنی عن اللوح الذی رأیته فی
ادامه مطلب
خبر گروه فرهنگی هنری _ قرآن و عترت باشگاه خبرنگاران جوان با کد خبر ۶۰۱۰۶۲۶ مورخ ۹۵/۱۲/۲۰ :
۱_ داشتن اعتقادات صحیح 
۲_ محبت و ولایت اهل بیت علیهم السلام 
۳_ صله رحم بخصوص برای والدین 
۴_ تسبیحات حضرت زهرا سلام الله علیها
۵_ انگشتر به دست کردن 
۶_  خواندن دعای عدیله 
۷_ خواندن هفت بار " بسم الله الرحمن الرحیم لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم در تعقیبات نماز صبح 
۸_ خواندن قرآن بعد از هر نماز 
التماس دعا 
جوانی با چاقو وارد مسجد شد و گفت: «بین شما کسی است که مسلمان باشد؟» همه با ترس و تعجب به هم نگاه کردند و سکوت در مسجد حکمفرما شد. بالاخره پیرمردی با ریش‌ سفید از جا برخواست و گفت: «آری من مسلمانم». جوان به پیرمرد نگاهی کرد و گفت با من بیا. پیرمرد به دنبال جوان به راه افتاد و با هم چند قدمی از مسجد دور شدند. جوان با اشاره به گله گوسفندان به پیرمرد گفت که می‌خواهد تمام آنها را قربانی کند و بین فقرا پخش کند و به کمک احتیاج دارد. پیرمرد و جوان مشغول قر
اصرار بر جوان‌گرابی، مثل اصرار بر وزیر زن داشتن در کابینه است! به خودی خود ارزشی ندارد. در آن مورد، دچار یک نوع تبعیض جنسیتی پنهان می‌شویم که زنان را یک اقلیت در نظر می‌گیرد که باید نماینده‌ای در دولت داشته باشد. و این (از وجه تئوری) با شایسته سالاری تعارض دارد. جوان گرایی هم که این روزها و در آستانه‌ی انتخابات مجلس مد شده است، همین ایراد را دارد. سن کمتر برخی افراد مزیت ویژه‌ای محسوب نمی‌شود. و چه بسا جوانانی که نامشان مطرح می‌شود را می‌ب
در عشق سراسر غم زهرا(س)
همواره چنین شد بدانی
                                                       آسایش دل عالم زهرا(س)
این حیف که در خواب سرابی
برخیز نگاری شده در خون
                                                       آورد شفا مرهم زهرا(س)
بیچاره شدم وای به حالم

[تلفن خانه زنگ می  خورد]
-الو؟
+سلام، منزل آقای...؟
-بله
+زهرا خودتی؟ منم آقای...!
-سلام آقا!
+زهرا ما میخوایم بیایم عیادتت!
-آقا عیادت یعنی چی؟!
+یعنی می خوایم بیایم دیدنت!
-آهان! باشه.
.
.
.
یهو دلم واسه اون روزا تنگ شد...
پ.ن: خوش به حال انار ها و انجیر ها، دلتنگ که می شوند می ترکند./اخوان ثالث

پسر یکی از اقوام نزدیکمون یه سال از من بزرگتره اما امسال بعد سربازی قراره بره دانشگاه ...بهم میگه فاطی تو رو خدا من اومدم دانشکده شما ،‌ راپوترمو به مامانم اینا ندی هر روز!اصن عین خیالت نیاد من فامیلتمااا...!
میگم واسه چی؟میگه شاید اونجا زن عموی زهرا و ضحی رو پیدا کردم ...خو!زهرا و ضحی بچه های برادراشن...!
واااقعاااا آدم لذت میبره ...از این همه اعتماد به نفس !
گفتم هفته ازدواجه ...دعا کنین زود تر زن عموی این بچه ها رو پیدا کنه پسرمون ...بچه ها بی زن عمو
دانلود صوت شعر با نوای حاج آقا منصور ارضی _ فاطمیه اول ۹۸
فاطمه، سر منشأ اذکارِ اهل بیتی استروضه هایش رحمت سرشارِ اهل بیتی استآن قدر نامش بها دارد میان شاعراننام زهرا، زینتِ اشعار اهل بیتی استهر که می خواهد چنان "سلمان" شود، "مِنّا" شودحب زهرا، برترین کردار اهل بیتی استمهر زهرا را علی در سینه ی ما ریختهدل نگو این سینه ها، بازار اهل بیتی استاین که بر همسایه می بخشید نان خانه راگوشه ای از رحمتِ رفتار اهل بیتی استحاج قاسم را که دیدی سوخت پای رهب
جوان ماندن و جوان به نظر رسیدن آرزوی دیرینه نسل بشر است. از دوران باستان انسان‌ها برای این‌که گذر عمر و پیر شدن را به تعویق بیندازند به ترفندهای مختلف دست می‌زدند. از رویایی دستیابی به اکسیر جوانی تا استفاده از مواد طبیعی مختلف که به تایید طبیبان مشهور رسیده بودند.
امروزه اما علیرغم تمام سرنخ‌های جوان ماندن و حتی اگر تمام این موارد را هم به عنوان یک انسان مدرن رعایت کنید باز هم برخی عادت‌های اشتباه به ظاهر ساده روند پیری شما را جلو می‌ان
در روز‌های اخیر ماجرای مسافرت زایمانیِ رامبد جوان و همسرش نگار جواهریان سر و صدای زیادی را به پا کرده است. کاربران فضای مجازی به رامبد برچسب دو رو بودن و نقش‌بازی کردن را زده‌اند. نکته جالبی که وجود دارد، این است که هر دو جبهه در فضای مجازی یعنی انقلابی‌ها و غیر انقلابی‌ها، همه به این کار اعتراض کردند. این که رامبد جوان دو رو هست یا نه، یا این که مقصودش از این سفر چه بوده، مورد بحث نیست. باید کمی ریشه‌ای‌تر به این دست قضایا نگاه کرد.
اصل خا
جای تاسفه. هر روز که میگذره بیشتر از روز قبل مطمئن میشم نمیشه با زهرا کار کرد. اصلا نمیشه. جای تاسفه که نمیشه دفتر خاطرات داشت.خوب نیست که آدم برای داشتن دفتر خاطرات احساس امنیت نکنه. نکته:غیبت همکاره کردن مثل تف سربالاس. درنتیجه سکوت میکنیم. فقط احساس خفگیش بده.
سبک شور حضرت زهرا(س)---------------------------هر جایی هستم  زهرا هوامو دارهمیدونم مادر بچه اش و دوس دارهحـتـی دم آخــر  تنـهـام نمی زارهبه فکرمی همه جا مادرعالم ندیده مـثل تو بـهتـرایشاالله که قسمت من شهببـینـمـت  روز  مـحـشـربه ابی انت و امی یازهرا(س)لـطف تـو مـادر  شده شامل حالمنوکرت هستم به خودم من میبالمبا اسم تـو  تـحویـل  میـشه سالمیادم دادن از همون اولاسـم تـو رو بـبـرم مـادروقتی گره به کارم افتاددخیل چادرت بشم مادربه ابی انت و امی یازهرا(س)
علت شهادت حضرت فاطمه الزهرا(س)
چگونگی شهادت حضرت فاطمه و ماجرای آتش زدن خانه حضرت علی (ع) از سوالات بسیار مهمی است که در اذهان بسیاری از افراد نقش بسته است،آیا چنان که شیعیان می‏گویند به ساحت حضرت فاطمه زهرا (س) نیز جسارت کردند؟ و بر آن حضرت صدماتی وارد شد که منجر به شهادت او و فرزندش گردید یا خیر؟
نحوه شهادت حضرت فاطمه الزهرا از دیدگاه اهل سنت
برخی از دانشمندان اهل سنت برای حفظ موقعیت خلفا از بازگو کردن این قطعه از تاریخ خودداری نموده ‏اند؛
پسر جوان آن قدر عاشق دختر بود که گفت: تو نگران چی هستی؟ دختر جوان هم حرفش را زد: همون طور که خودت می‌دونی مادرت پیره و جز تو فرزندی نداره... باید شرط ضمن عقد بگذاریم که اگر زمین گیر شد، اونو به خونه ما نیاری و ببریش خانه سالمندان. پسر جوان آهی کشید و شرط دختر را پذیرفت... هنوز شش ماه از ازدواجشان نگذشته بود که زن جوان در یک تصادف اتومبیل قطع نخاع و ویلچر نشین شد. پسر جوان رو به مادرش گفت: بهتر نیست ببریمش آسایشگاه؟ مادر پیرش با عصبانیت گفت: مگه من م
به رفتم قبرستان
جوان هایی زیر خاک بودند
جوان هایی روی خاک
پیرهایی زیر خاک 
پیرهایی عصا به دست و قد خمیده
طفلی بی پدر شده بود
پدری بی پسر شده
مادری داغدار بود
مادری شادمان و جوان و تازه نفس
دست هایی که پیر شده بود و داشت غبار از مزار جوانی  پاک می کرد
و قبر خالی ای که داخلش اشغال ریخته بودند بچه ها
قبر خالی آماده...
تحت نظر شرکت فرهنگی هنری «آوای فروهر » و با مدیریت «معین راهبر» فعالیت می کند. دانلود آهنگ آرون افشار جانم باش معرفی شد و یا همین آهنگ به محبوبیت بسیار بالایی در بین بینندگان موسیقی ایرانی دست یافت. همچنین آهنگ های طبیب ماهرو خط و نشان هم در بین طرفداران آرون افشار محبوبیت خاصی دارند. حوزه فعالیت دانلود آهنگ آرون افشار ترانه سرا، آهنگساز و خواننده می باشد. آرون افشار از کودکی به موسیقی علاقمند بوده است و ساز اصلی او گیتار می باشد. او از ۷ یا ۸
در زمینه‌ی مسائل اقتصادی بایستی همه فعّال باشند، بخصوص جوان‌ها؛ در جبهه‌ی مسائل فرهنگی همه باید فعّال باشند، بخصوص جوان‌ها؛ در جبهه‌ی حرکت‌های سیاسی و آگاهانه همه باید فعّال باشند، بخصوص جوان‌ها. جوان‌ها آماده‌اند و می‌توانند فعّال باشند و فعّال هم خواهند بود به توفیق الهی. و فردای این کشور متعلّق است به جوان‌‌های مؤمن و پُرانگیزه‌ای که می‌توانند با اراده‌ی قاطع، با نیروی جوانی، با فکر روشن، با ابتکار پی‌در‌پی، این کشور را ان
عباس خبر دار میشه وضعیت بچه ها خوب نیست. با یه نفر با ماشین میرن جلو یه جایی  کنار دیوار پارک میکنه تا بیان پایین، با موشک  ضد تانک ماشین رو میزنن  تا پیاده بشن بین درو دیوار میسوزه
حاجی گریه کرد و شونه هاش میلرزید. حاجی گفت: من جنازشو دیدم. 
نه پهلو مانده بود
نه صورت
نه چشم
حقش بود مثل حضرت زهرا(س) شهید بشه {تو آتیش،بین در و دیوار با پهلو وصورت زخمی} حاجی براش اسم گذاشت 
عباس جوان مومن انقلابی
@modafeanharam77
آب اگر سمت هوا گاه روان خواهد شد دولت پیر در آن لحظه جوان خواهد شد!خرج عینک شده و سمعک و دندان طلاچشم یارانه به بودجه نگران خواهد شدرنگ ریشش چه شود یا چه شود اکسیدانکوهی از دغدغه قد سبلان خواهد شدیک شتر بود که بر کوی همه می‌خوابید؟!شاد و بیدار بر این خانه دوان خواهد شدآنقدر صندلی و صاحب آن مَچ هستند قصه وصلتشان ورد زبان خواهد شد پست ها در کفشان است چو میراث پدرملک طلقی‌ست که ارث پسران خواهد شدپاشدن، رفتن و گشتن که گذشت از ایشانقدشان در وسط کا

سوره‌ی کوثر اومد / دلبر حیدر اومد

شیعه‌ها گل بریزد... مادر اومد 2

می‌زنم دل به دریا / سر میذارم به صحرا

غم ندارم تو سینه... جان مولا 2

غرق شور و شادی، آسمونا امشب / به عشق فاطمه، نام مولا بر لب

یا زهرا / بانوی دوعالم خوش اومدی

یا زهرا / کوثر مجسم خوش اومدی

(یا زهرا - خوش اومدی ) 2

ادامه مطلب
سلاام
نمیدونم چرا زهرا فک میکنه بهش حسودیم میشه
واقعا دوست ندارم برم کیش زندگی کنم ! تازه دلم برا اونا هم میسوزه که قراره برن تو یه شهری که پر از سکوته و هیچ کسیو اونجا ندارن:/
اصلا کار عقلانی نبود که توی این گرونی برن کیش زندگی کنن ( کیش همه ی قیمتاش 6 برابر تهرانه حتی اب)
و اینکه استوری میذاره و من بهش میگنم دلم برات تنگ مییشه واقعا دروغ گفتم
چون زهرا خونه بغلیه و من ماه به ماه نمیبینمش نه اینکه خونه مامان جون همین!!
زهرا همه چیو خیلی دیر تعریف م
امروز یعنی دیروز(چون این پست دیروز نوشته شده ولی امروز منتشر شده) روز قابل توجهی بود. همیشه صبح‌ها دو نفر هستند که اولین نفرها سر کلاس حاضر میشن یکی‌شون از بچه‌های یاسوجه که کیک بوکسینگ کاره و چند وقت پیش نائب قهرمانی مسابقات کشوری رو به دست آورد یکی هم منم که دیروز نمرۀ 1 کلاس شدم. نه که اول شدم، منظورم اینه که واقعا یک شدم. قرار بر این بود که 2 ماه پیش امتحان رو سفید بدیم که وسطش با رفیقم تصمیم گرفتیم که یکم مثل ماهی دست و پا بزنیم. قطعا ماهی د
فکرشو کن امشب حنابندون برادر زن دوست داداشم و ایضا شوهرم بود ولی من رفتم
جلل الخالق
اونجا عروس عمو جدیده رو دیدم. خیلی هم خوب برخورد کرد تا حالا هم و ندیده بودیم. گفت     عه شما ماهی کوچولوی قرمزی؟ دوست داشتم ببینمت
گفتم    بله. مرسی. چطور؟
گفت زهرا ازت گفته بود
زهرا دختر عمو محترم عست
دیگه روم نشد بگم چی گفته بود
حالا قراره عروسی بازم هم عو ببینیم ببینم چطوری بشه زیر زبون عروس عمو عو بکشم
#خاله_زنک
وصایت امیر المومنین علیه السلام آخرین واجب الهی
ثقة الاسلام کلینی رضوان الله علیه روایت کرده است:
قال عمر بن أذینة: قالوا جمیعا غیر أبی الجارود - وقال أبو جعفر علیه السلام: وكانت الفریضة تنزل بعد الفریضة الأخرى وكانت الولایة آخر الفرائض، فأنزل الله عز وجل " الیوم أكملت لكم دینكم وأتممت علیكم نعمتی " قال أبو جعفر علیه السلام: یقول الله عز وجل: لا انزل علیكم بعد هذه فریضة، قد أكملت لكم الفرائض.
امام باقر علیه السلام فرمودند: واجبات یكى از پس دی
22 مرداد

فردا 22 مرداد است
27 سال در خانه مان این روز را جشن می گرفتیم
بهانه ای برای شادی و شکرگزاری
تولد شناسنامه ای  همسرم بود
تولد واقعی اش دوم خرداد بود این روز را هم جشن می گرفتیم. چند سالی تقارن این روز با یک جریان سیاسی سوژه هم بود
اما روز تولد بر مینای تقویم قمری چشن نمی گرفتیم
هدیه سرجاش بود
و تبریک خودمانی
تولد قمری 11 محرم بود
حالا 2 سالی است با بچه ها می رویم سر مزار، با گل و گلاب و اشک
یادش در تلگرام
قدر روزهای با هم بودن را خوب ندانستیم.
پسر جوانی مریض شد.
اشتهای او کور شد و از خوردن هر چیزی معده‌اش او را معذور داشت.

حکیم به او عسل تجویز کرد.

جوان می‌ترسید باز از خوردن عسل دچار دل‌پیچه شود لذا نمی‌خورد.
حکیم گفت: بخور و نترس که من کنار تو هستم.
جوان خورد و بدون هیچ دردی معده‌اش عسل را پذیرفت.
حکیم گفت: می‌دانی چرا عسل را  معده تو قبول کرد و پس نزد و زود هضم شد؟
جوان گفت: نمی‌دانم.

حکیم گفت: عسل تنها خوراکی در جهان طبیعت است که قبل از هضم کردن تو، یک‌بار در معده زنبور هضم شد
                مدرک کارشناسی ارشد زهرا سلامی خاوران. تایید میگردد. رجرجوع به سامانه مرجع با کد 4269_0754 
مدرک تحصیلی زهرا تورانی منش  در جستجوی اولیه  سه سند تحصیلی یافت گردید _دیپلم تجربی_لیسانس مترجمی زبان_دکتری
مدرک سپیده دارابی نیا در جستجوی اولیه تک برگ سند موجود  با عنوان ؛ پزشک متخصص  یافت شد. به سامانه علوم پزشکی مراجعه نمایید

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها